Seriál Comeback

Každý kdo potřebuje na chvíli vypnout a nechat se unášet výtečnými skeči sitkomu Comeback dozajista bude nadmíru spokojený. Tento seriál přináší originálně zpracované epizody popisující životní útrapy bývalé popové hvězdy Tomi Paciho. Jeho přecitlivělou dušičku neustále děsí bratr Ozzák i obavy o dospívající dceru. A Iva se stává hlavní hvězdou dnešního motivu. Za rohem otevřeli novou videopůjčovnu se spoustou zajímavých titulů. Avšak pokud si chce nechat zřítit průkazku, musí předložit dva platné doklady. Iva si tedy společně se Sašou míří nechat vyhotovit pas. To se ale dost nešikovně střetává s dopisem z modelingové agentury. Tomáš tak získává podezření, že by se snad Iva mohla chtít vydat do světa.

Nic naplat, že pro Ivu je dopis stejně velkým překvapením jako pro Tomáše. Ona se do žádné soutěže nehlásila, tak jak mohla být vybrána jako žhavá kandidátka do dalšího kola. V tuto chvíli zřejmě přichází chvíle pro přiznání. Tu žádost vyplnila Saša. Ale jelikož sama neměla žádnou hezkou fotografii, rozhodla se nakonec přihlásit Ivu. I když je Iva zpočátku naštvaná, možnost odcestovat do Paříže je hodně velkým lákadlem. Iva náhle mění názor na zaslání další série fotek. I přes nesouhlas otce chce zkusit své štěstí. Fotografování ale bude potřeba provést v naprosté tajnosti. Tedy spíše tak, aby se o něm Tomáš nedozvěděl, jelikož od Marcelky Iva podporu dostala a Ozzák si krapánek pomotal pojmy.

I tak je nadšený s nabídky dopomoci Ivě k nafocení nebezpečných snímků. On se na roli podivného individua ohrožujícího Ivu přímo hodí. Tedy alespoň by se to na první pohled mohlo zdát. Jenže ohledně Ivy nedokáže působit věrohodně nebezpečně. To s Mambou je to úplně o něčem jiném. Focení nakonec dodává pořádnou šťávu Tomášův příchod. Ten ve snaze zabránit fotografování vytváří opravdovou divočinu. Ta má nakonec naprosto nečekané rozuzlení. Odeslané fotografie porotu nadmíru nadchli, jen s jedním zásadním rozdílem. Hvězdami fotografování se má stát Tomáš s Ozzákem. Comeback online je obdobných nečekaných zvratů plný a nikdy nelze odhadnout, jakým naprosto šíleným způsobem epizoda skončí.